Survivor'da kim elendi? Survivor sms sıralaması sonuçları açıklandı! İşte 24 Mart Salı Survivor'dan elenen isim

Survivor'ın 24 Mart Salı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor 2020 bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından bir kişi yarışmaya veda etti. Peki Survivor'da kim elendi? Cemal Can mı, Ardahan mı yoksa Ceyhun mu Sur

Survivor'da kim elendi? Survivor sms sıralaması sonuçları açıklandı! İşte 24 Mart Salı Survivor'dan elenen isim
Bu içerik 279 kez okundu.
Advert

Survivor'ın son bölümünde ada konseyinde bir isim yarışmaya veda etti. Survivor'da dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı ada konseyinde oylamaya gitmiş ve ilk eleme adayı Ceyhun olmuştu.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da gönüller takımındaki ada konseyinde yapılan oylama ilk eleme adayı Ceyhun olmuştu. Sms oylaması sonuçlarına göre gönüllülerde en yüksek oyu alan iki yarışmacılar Yasin ve Yunus Emre oldu.

Yasin eleme adayı olarak Cemal Can'ın ismini verirken Yunus Emre ise Ardahan'dan yana seçim yaptı.

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA KİM ELENDİ?

Survivor'da elemeye kalan Cemal Can, Ardahan ve Ceyhun arasında sms oylamasında en az oyu alan isim olan Ceyhun bu hafta Survivor'dan elenen yarışmacı oldu.

ceyhun1

SURVIVOR'DAN ELENEN CEYHUN KİMDİR?

Uluslararası alanda maraton koşan Ceyhun Uzun, İngiltere'de 28 yıl boyunca polis memurluğu yaptı. Kızını kanser dolayısıyla kaybeden ve kendisini kanserle mücadeleye veren Ceyhun Uzun'un İngiltere Maraton koşusunda 3 dünya rekoru var. İngiltere'de çok sayıda rekora imza atan ve ödüller alan Ceyhun Uzun, Prens William ve Prens Harry’nin Kensington Sarayı'na da davet edildi. Ceyhun Uzun başarıları nedeniyle İngiltere'de yılın polisi de seçildi.

ceyhun-uzun

İngiltere’de 2 olimpiyat derecede AJ BELL Triatlon dereceleri bulunan Uzun, Londra, Atina, Berlin, Kıbrıs, Sydney, Türkiye maratonu da koştu.

 
En son koşusunu Kuzey Kıbrıs’ta 2019 yılında gerçekleştirdi. 2017 yılında eşiyle birlikte Londra’da Tanyel's Smile (Tanyel'in Gülüşü) ismiyle kendi vakıflarını kurdu. Tek kızı olan Tanyel’i 2016 yılında kanser yüzünden kaybetti. KKTC’de 0-24 yaş arası kanserle mücadele eden çocuklar ve ailelerine yardım etmeye başladı.

İngiltere Maraton koşusunda 3 dünya rekoru var.

1: 2017 En hızlı koşu 5 kişi birlikte Scooby doo arabanın içinde koşarak,

2: 2018 En hızlı maraton 6 kişi Ghostbusters arabanın içinde koşarak,

3: 2019 En hızlı maraton 6 kişi Thunderbirds uçak içinde koşarak.

(mynet)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Türkiye’nin genç yılları! Çok konuşulan fotoğraf...
Türkiye’nin genç yılları! Çok konuşulan fotoğraf...
İYİ Parti ve HDP’den gizli ittifak tartışması
İYİ Parti ve HDP’den gizli ittifak tartışması